Analiza widoczności strony www w internecie

Analiza online pozwala nam bliżej przyjrzeć się widoczności Twojego biznesu w internecie. Szczegółowo weryfikujemy od strony zaprojektowania strony www, jego funkcjonalności i zawartości merytorycznej.
Analizujemy środowisko w którym Twój biznes funkcjonuje, tak by znaleźć jak najlepsze rozwiązania względem konkurencji. Przedstawiamy mocne i słabe strony Twojej obecności w internecie, dając przy tym czytelne wskazówki i obszary do doskonalenia, tak by pomóc Ci w rozwoju Twojego biznesu.
Nasza analiza widoczności to profesjonalnie przygotowany zestaw danych i informacji, które nasi analitycy przygotowują za pomocą odpowiednich narzędzi temu przeznaczonych.analiza_widocznosci_w_googlestrategia_kampanii_marketingowej_w_internecie

Elementy kluczowe strategii marketingu internetowego

Nasze doświadczenie mówi nam, że każda firma niezależnie od wielkości powinna posiadać strategię rozwoju biznesu w internecie. Trudno sobie wyobrazić znaczny rozwój przedsiębiorstw bez choćby posiadania profesjonalnie stworzonej strony internetowej oraz realizowania choćby podstawowych działań z zakresu marketingu biznesu lokalnego – skierowanego dla Klientów z Twojej okolicy. Poprzez zaangażowanie online, jesteśmy w stanie zwiększyć zarówno widoczność, jak i rozszerzają nam się możliwości budowy marki. Idąc dalej – daje nam to możliwość docierania do znacznie szerszej grupy użytkowników, którzy mogą stać się potencjalnym Klientem dla naszych wyrobów lub usług.
Aby zweryfikować na jakim etapie obecności w internecie jest Twój biznes, przeprowadzamy gruntowną analizę widoczności. Analiza pomoże nam określić, jak Twoja firma jest postrzegana przez użytkowników, porównując ją do najbliższego otoczenia biznesowego.Co zawiera przygotowana przez nas analiza widoczności online?

 • Analiza on-page i off-page
 • Porównanie konkurentów
 • Raport treści na stronie
 • Miejsce Twojej strony www w kontekście wyszukiwanych fraz kluczowych
 • Obecność w mediach społecznościowych (Social Media)
 • Widoczność marki w wyszukiwarce (Google/ Bing)
 • Zaprojektowanie i funkcjonalności Twojej strony www
 • Analiza konkurencji
 • Analiza ruchu na stronie www i specyfikacja możliwości jego zwiększenia
 • Rekomendacje rozwoju biznes w internecie


analiza_widocznosci_online


Dlaczego analiza widoczności online jest taka ważna?

Jeśli nigdy wcześniej nie przeprowadzałeś szczegółowej analizy widoczności biznesu online, bardzo ciężko wtedy o jednoznaczne spostrzeżenia i wnioski dotyczące prowadzonych działań marketingowych.
Analiza wstępna pozwoli ustawić punkt odniesienia do mierzenia skuteczności działań, które następnie po kilku miesiącach należy powtórnie zmierzyć – weryfikując skuteczność prowadzonych działań online.
Analiza widoczności daje również wyraźne wskazówki, dotyczące obszarów możliwych do doskonalenia w danym przedsiębiorstwie. Pokazując mocne i słabe strony Twojego biznesu jesteśmy w stanie opracować działania opierające się o dalszy rozwój i podtrzymanie wysokiego poziomu działalności, jak i działania korekcyjne, które znacznie zwiększą Twoją widoczność w danych obszarach działalności organizacji.Jak przeprowadzamy analizę widoczności strony internetowej?

Wraz z kolejnymi zmianami w działaniu wyszukiwarek internetowych, istotnym nie tylko z punktu widzenia SEO, ale ogólnie pojmowanego, prowadzenia marketingu internetowego danej organizacji stała się widoczność brandu w całym internecie, począwszy od wyników organicznych, przez kampanie PPC, serwisy eksperckie (branżowe), a kończąc na mediach społecznościowych. W każdej tej dziedzinie – widoczność wpływa na ruch na stronach internetowych, co obecnie najmocniej przekłada się na konwersję.
Analiza widoczności to również analiza Twojej konkurencji – dlatego weryfikowanie własnej widzialności online, nie może obyć się bez kompleksowej analizy działalności Twojego otoczenia w branży.Analiza widoczności słów kluczowych

Przy użyciu specjalistycznych narzędzi marketingowych, badamy stopień widoczności słów kluczowych, na które aktualnie pozycjonowania jest Twoja strona internetowa. Weryfikujemy, które słowa kluczowe przynoszą Tobie najwięcej wejść na stronę www oraz które frazy kluczowe dają Ci najlepszą konwersję. Przygotowujemy opracowanie dające obszary do doskonalenia - w tym słów kluczowych stosowanych przez konkurencję z potencjałem do przebicia się do TOP10 wyszukiwarki, które mogą znacząco wpłynąć na Twój ruch na stronie www.

Analiza widoczności Twojej konkurencji

Znamy sposoby, aby sprawdzić na jakie słowa kluczowe jest zarówno pozycjonowana w wynikach organicznych, jak i jakie (słowa kluczowe na które się wyświetlają oraz same treści reklam) prowadzi kampanie płatne AdWords (PPC) Twoja konkurencja.
Stale podpatrujemy Twoją konkurencję, aby czerpać informację na temat najskuteczniejszych rozwiązań, wpływających na ich wysokie pozycje w wyszukiwarce, żeby następnie dzięki SEO - implementować je wokół Twojego serwisu www.

Analiza widoczności w Social Media

Sprawdzamy i porównujemy Twoją, jak i konkurencji widoczność w mediach społecznościowych. Tworzymy długofalową strategię działania opartą o wybrane, skuteczne techniki dające realne korzyści.

jak_przeprowadzic_analize_widocznosci_strony_www


Jakie korzyści niesie za sobą wdrożenie wskazówek, wynikających z analizy widoczności?4x
Wzrost w rankingu słów kluczowych


298%
Wzrost ruchu organicznego (SEO)


440%
Wzrosty w TOP10 wyszukiwarki


129%
Wzrost czasu przebywania na stronie www
Opinienaszych Klientów


W swojej ofercie mamy szeroki wachlarz usług związanych z takimi obszarami, jak SEO friendly projektowanie stron i sklepów internetowych, Pay Per Click (AdWords), marketing afiliacyjny, audyty stron internetowych, optymalizacja mediów społecznościowych czy prowadzenia spersonalizowanych kampanii e-mail marketingu.


 • Z przyjemnością rekomendujemy agencję reklamową Penguinbehaviour jako profesjonalnego partnera, który przeprowadził gruntowną analizę widoczności naszego biznesu w internecie. Rekomendował szereg zmian, które przynoszą nam większy ruch z internetu na stronę www, powodując tym samym zwiększenie naszych przychodów i lepszą konkurencyjność na rynku.

  Rafał Malon
  Rafał Malon
  Prezes Zarządu - Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON
 • Penguinbehaviour pomógł nam zwiększyć naszą widoczność w internecie dzięki analizie naszego biznesu w sieci. Spowodowało to wzrosty w wynikach wyszukiwania naszej strony www. Rekomendujemy Penguinbehaviour jako sprawdzonego eksperta w marketingu w wyszukiwarkach internetowych, gwarantującego ciągły wzrost i rozwój w sieci.

  Małgorzata Wrońska
  Małgorzata Wrońska
  Exova BM TRADA


Zamówdarmową wycenę


Imię i nazwisko*

Nr tel.*

Twój e-mail*

Adres Twojej strony www

W czym możemy Ci pomóc?

 


Wyślij