SOCIAL MEDIA MARKETING
Social Media Marketing

Prowadzenie działań na platformach mediów społecznościowych pozwala organizacjom dotrzeć do oddalonych o setki kilometrów Klientów, dając tym samym szanse budowania rozpoznawalności swojej marki, rozwiązywania spornych kwestii z Klientami czy angażowania ich do interakcji, umożliwiając tym samym pokazanie pozytywnego oblicza prowadzonego biznesu.
Spójna wizja prowadzenia działań Social Media wespół z działaniami SEO i PPC pozwala tworzyć kompleksową obsługę marketingową w internecie, dostosowaną do potrzeb i wymagań rynku. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługami Social Media Marketingu, który powinien stanowić integralną i ważną rolę w komunikacji każdej nowoczesnej organizacji!
Nasze usługi w zakresie Social Media


Rozwój strategii Social Media Marketingu

Oferujemy szeroką gamę wysokiej wartości usług doradczych w zakresie Social Media, które pomogą Ci realizować sprawną komunikację ze swoimi Klientami oraz budować pozytywny wizerunek w internecie, potwierdzając wysoce profesjonalne prowadzenie
biznesu.Reklama w mediach społecznościowych

Prowadzimy działania reklamowe
(np. Facebook Ads) na zarówno na najpopularniejszych platformach mediów społecznościowych, jak i tych niszowych umożliwiając tym samym dywersyfikację źródeł pozyskiwania ruchu dla Twoich stron internetowych oraz potencjalny wzrost sprzedaży.Tworzenie treści na firmowe profile

Oferujemy swoim Klientom tworzenie i publikowanie wysoce merytorycznej i atrakcyjnej treści na profile w mediach społecznościowych. Dbamy o aktualizacje publikowanych informacji, stale monitorujemy dyskusję na profilach Klientów oraz podejmujemy życzliwą dyskusję z odwiedzającymi Twój profil.
Czym jest Social Media Marketing?

Social Media Marketing jest formą marketingu internetowego realizowaną na portalach społecznościowych w celu osiągania korzyści komunikacyjnych, brandingu, kreowania pozytywnego wizerunku, a coraz częściej także publikowania reklam i generowania ruchu mogącego przynieść realną sprzedaż Twoich produktów lub usług.jak_skutecznie_prowadzic_marketing_w_social_media4 powody, dlaczego Twoja firma potrzebuje zarządzania w Social Media

 

Twoi Klienci korzystają z mediów społecznościowych.

Niezależnie od tego z jakiej branży jest Twoja firma, Twoi Klienci korzystają z mediów społecznościowych na co dzień. Dlatego tak istotna jest stała obecność wraz z aktualizowanymi treściami, tak często jak to tylko możliwe.

 

Twoi potencjalni Klienci mogą szukać informacji o Tobie.

Jeśli Twoja firma oferuje produkt lub usługę, możemy założyć, że są użytkownicy którzy właśnie szukają czegoś z Twojej oferty. Nasze usługi z zakresu obsługi Social Media pomogą Twojej organizacji nawiązywaniu nowych kontaktów, co może przełożyć się na zwiększenie sprzedaży.

 

Ludzie rozmawiają o Twojej organizacji w Social Mediach.

Słuchaj i obserwuj, co użytkownicy internetu mówią o Twojej firmie, odpowiadaj na problemy Twoich Klientów i doradzaj im możliwie najlepsze rozwiązania dotyczące Twoich produktów lub usług. W naszej ofercie zarządzania w Social Mediach podkreślamy pozytywne aspekty prowadzonej przez Ciebie działalności, stale służymy pomocą Twoim Klientom w sytuacjach kryzysowych.

 

Nowoczesne zarządzanie organizacją to profesjonalizacja w każdym aspekcie działalności.

Większość właścicieli firm nie ma czasu i często eksperckiej wiedzy na temat samodzielnego zarządzania w mediach społecznościowych. Jeden niewłaściwy ruch, bądź komentarz może spowodować lawinę negatywnych opinii na nasz temat, a raz utracony wizerunek bardzo ciężko odbudować, z prostej przyczyny – użytkownicy będą pamiętać nieprofesjonalne zachowania organizacji, będąc piętnowanym przez internautów.


Jak działamy


Budowa strategii

Zarządzanie reklamą

Zarządzanie społecznością

Tworzenie nieszablonowej treści

Mierzenie efektów
i raportowanie

W czym możemy pomóc Ci?

Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem specjalistów z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego. Tworzymy innowacyjne kampanie reklamowe dla małych i średnich przedsiębiorstw z różnych branż (m.in doradztwo biznesowe, prawo, dotacje unijne). Naszymi najlepszymi rekomendacjami są opinie, jakie wystawiają nam nasi zadowoleni Klienci, którym wielokrotnie pomagaliśmy w rozwoju ich biznesu w internecie. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, badamy jego sytuację online i oferujemy rozwiązania dostosowane do jego oczekiwań i aspiracji.
A Tobie, w czym możemy pomóc?

ZAPYTAJ SIĘ O OFERTĘ!


Opinienaszych Klientów


W swojej ofercie mamy szeroki wachlarz usług związanych z takimi obszarami, jak projektowanie stron i sklepów internetowych pod kątem SEO oraz zgodnie z najwyższymi standardami użyteczności i przyjazności użytkownikom, Pay Per Click (AdWords), marketing afiliacyjny, audyty stron internetowych, optymalizacja mediów społecznościowych czy prowadzenia spersonalizowanych kampanii e-mail marketingu.


  • Z dużą kreatywnością pracownicy Penguinbehaviour prowadzą nasz biznes na poziomie mediów społecznościowych. Dzięki temu możemy bliżej reagować na zachowania naszych Klinetów. Polecam Penguinbehaviour jako skutecznego partnera w biznesie.

    Rafał Malon
    Rafał Malon
    Prezes Zarządu - Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON


Zamówdarmową wycenę


Imię i nazwisko*

Nr tel.*

Twój e-mail*

Adres Twojej strony www

W czym możemy Ci pomóc?

 


Wyślij